Motorola Moto G Stylus 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 35749621441267 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZY22GL9QN3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Motorola Moto G Stylus 128 Gb Black Smart Phone
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 35749621441267 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZY22GL9QN3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 35749621441267 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZY22GL9QN3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








