Motorola One 5g Ace 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Model Number | ONE 5G ACE |
| Serial# | IHDT56ZF2 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 355574112381632 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Motorola One 5g Ace 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Model Number | ONE 5G ACE |
| Serial# | IHDT56ZF2 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 355574112381632 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Model Number | ONE 5G ACE |
| Serial# | IHDT56ZF2 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 355574112381632 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








