
Motorola Xt2163dl 32 Gb Silver Smart Phone
| Serial# | ZY22HW8Z2M |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | XT2163DL |
| Carrier | TOTAL WIRELESS |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 358289936408068 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Motorola Xt2163dl 32 Gb Silver Smart Phone
| Serial# | ZY22HW8Z2M |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | XT2163DL |
| Carrier | TOTAL WIRELESS |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 358289936408068 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | ZY22HW8Z2M |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | XT2163DL |
| Carrier | TOTAL WIRELESS |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 358289936408068 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








