
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Color | BLUE |
| Serial# | ZT42232N2X |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 359636865121014 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Color | BLUE |
| Serial# | ZT42232N2X |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 359636865121014 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Color | BLUE |
| Serial# | ZT42232N2X |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 359636865121014 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition








