
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Green Smart Phone
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356645504331895 |
| Serial# | ZY22KSTBCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Green Smart Phone
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356645504331895 |
| Serial# | ZY22KSTBCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 356645504331895 |
| Serial# | ZY22KSTBCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | GREEN |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








