
Motorola Xt2419-3 (moto G Stylus 5g) 64 Gb Yellow Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | XT2419-3 (MOTO G STYLUS 5G) |
| Class | MEDIUM |
| Color | YELLOW |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZD222PSLFN |
| IMEI# | 352013871876550 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Motorola Xt2419-3 (moto G Stylus 5g) 64 Gb Yellow Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | XT2419-3 (MOTO G STYLUS 5G) |
| Class | MEDIUM |
| Color | YELLOW |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZD222PSLFN |
| IMEI# | 352013871876550 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | XT2419-3 (MOTO G STYLUS 5G) |
| Class | MEDIUM |
| Color | YELLOW |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZD222PSLFN |
| IMEI# | 352013871876550 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








