
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35709144759273 |
| Serial# | ZT42279FBF |
| Model Number | XT2513-1 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35709144759273 |
| Serial# | ZT42279FBF |
| Model Number | XT2513-1 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 35709144759273 |
| Serial# | ZT42279FBF |
| Model Number | XT2513-1 |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLACK |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition








