
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | ZY32KZ4MDG |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 352291422624550 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | XT2513-1 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | ZY32KZ4MDG |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 352291422624550 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | XT2513-1 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Serial# | ZY32KZ4MDG |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 352291422624550 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | XT2513-1 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |








