
Motorola Xt2513-3 128 Gb Black Smart Phone
| Class | BASIC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZT422886VM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-3 |
| IMEI# | 352129521629502 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Motorola Xt2513-3 128 Gb Black Smart Phone
| Class | BASIC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZT422886VM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-3 |
| IMEI# | 352129521629502 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZT422886VM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2513-3 |
| IMEI# | 352129521629502 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








