
Motorola Xt2553-3 256 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 3570157508825652 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZP22228THK |
| Model Number | XT2553-3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00Motorola Xt2553-3 256 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 3570157508825652 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZP22228THK |
| Model Number | XT2553-3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 3570157508825652 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | HIGH |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZP22228THK |
| Model Number | XT2553-3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








