
Dell 15-3000 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-3000 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Serial# | 38218786959 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $184.99
-65%$184.99
$64.75Dell 15-3000 Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-3000 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Serial# | 38218786959 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 15-3000 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Serial# | 38218786959 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











