
Dell Dsd75d9e-26a7-49e4-917d-72f6abb90ddf Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Dell Dsd75d9e-26a7-49e4-917d-72f6abb90ddf Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 64 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | DSD75D9E-26A7-49E4-917D-72F6ABB90DDF |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Dell Dsd75d9e-26a7-49e4-917d-72f6abb90ddf Intel Core I7 - 10th Generation 8 Gb 64 Gb Black Laptop
| Manufacturer | DELL |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | DSD75D9E-26A7-49E4-917D-72F6ABB90DDF |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | DSD75D9E-26A7-49E4-917D-72F6ABB90DDF |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Serial# | |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |











