
Dell P89f Intel Core I5 - 10th Generation 32 Gb 1 Tb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | P89F |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NSF |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Dell P89f Intel Core I5 - 10th Generation 32 Gb 1 Tb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | P89F |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NSF |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Model Number | P89F |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | NSF |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| 10 KEY |











