
Dell Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 308V554 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Dell Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 308V554 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | SILVER |
| Serial# | 308V554 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |











