
Dell P117g Intel Core I7 - 14th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Serial# | PD9AX201D2 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 14th Generation - Evo Platform |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | P117G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Dell P117g Intel Core I7 - 14th Generation - Evo Platform 16 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Serial# | PD9AX201D2 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 14th Generation - Evo Platform |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | P117G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | PD9AX201D2 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 14th Generation - Evo Platform |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | P117G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











