
Dell Inspirion 14 7435 Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Serial# | EX36787497975 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Model Number | INSPIRION 14 7435 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $190.99
-65%$190.99
$66.85Dell Inspirion 14 7435 Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Serial# | EX36787497975 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Model Number | INSPIRION 14 7435 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | EX36787497975 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | BLUE |
| Model Number | INSPIRION 14 7435 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











