
Dell Chromebook 3100 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CHROMEBOOK 3100 |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | JKRWSD3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $19.99
-65%$19.99
$7.00Dell Chromebook 3100 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CHROMEBOOK 3100 |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | JKRWSD3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CHROMEBOOK 3100 |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | JKRWSD3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











