
Dell Latitude 3140 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 3140 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | H29TFW3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Dell Latitude 3140 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 3140 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | H29TFW3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 3140 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | H29TFW3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











