
Dell Optiplex 7090 Intel Core I5 - 9th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | GZ6T4K3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | OPTIPLEX 7090 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $260.99
-65%$260.99
$91.35Dell Optiplex 7090 Intel Core I5 - 9th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | GZ6T4K3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | OPTIPLEX 7090 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | GZ6T4K3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | OPTIPLEX 7090 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











