
Dell P112f Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | P112F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | MFGYR-2024 |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Dell P112f Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | P112F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | MFGYR-2024 |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Charger | Charger |
| Model Number | P112F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | MFGYR-2024 |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |











