
Asus C523n Amd A10 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | C523N |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | L9NXCV2217940D |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Asus C523n Amd A10 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | C523N |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | L9NXCV2217940D |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | C523N |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | L9NXCV2217940D |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











