
Asus L410m Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | R4N0CX05P88217E |
| Model Number | L410M |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Asus L410m Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | R4N0CX05P88217E |
| Model Number | L410M |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | R4N0CX05P88217E |
| Model Number | L410M |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











