
Asus E510ma-rs06 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | M2N0CX012612054 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | E510MA-RS06 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus E510ma-rs06 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | M2N0CX012612054 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | E510MA-RS06 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | M2N0CX012612054 |
| Manufacturer | ASUS |
| Model Number | E510MA-RS06 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











