
Asus F512d Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M7N0CV177817293 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | F512D |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Asus F512d Amd Ryzen 3 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M7N0CV177817293 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | F512D |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | M7N0CV177817293 |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | F512D |
Condition
Very Good, pre-owned condition











