
Asus M1502y Amd Ryzen 7 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | M1502Y |
| Charger | Charger |
| Serial# | R7N0CV14X291295 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Asus M1502y Amd Ryzen 7 16 Gb 1 Tb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | M1502Y |
| Charger | Charger |
| Serial# | R7N0CV14X291295 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ASUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | M1502Y |
| Charger | Charger |
| Serial# | R7N0CV14X291295 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











