
Asus K712e Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | K712E |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | M8N0CV11E83633B |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $273.99
-65%$273.99
$95.90Asus K712e Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | K712E |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | M8N0CV11E83633B |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Model Number | K712E |
| Color | SILVER |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | M8N0CV11E83633B |
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| 10 Key |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |











