
Asus E410k Intel Celeron 32 Gb 16 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | E410K |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T3N0CX02Z639112 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $65.00
-65%$65.00
$22.75Asus E410k Intel Celeron 32 Gb 16 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | E410K |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T3N0CX02Z639112 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | E410K |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T3N0CX02Z639112 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











