
Asus E20566 Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | E20566 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | T3NXCV06067911C |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $140.99
-65%$140.99
$49.35Asus E20566 Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | E20566 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | T3NXCV06067911C |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | E20566 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | T3NXCV06067911C |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition











