
Asus E510 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1510507864100 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | E510 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Asus E510 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1510507864100 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | E510 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1510507864100 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | E510 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition











