
Asus Cm3001dm2 Mediatek 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | MEDIATEK |
| Serial# | T1NXLP02C141048 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CM3001DM2 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $233.99
-65%$233.99
$81.90Asus Cm3001dm2 Mediatek 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | MEDIATEK |
| Serial# | T1NXLP02C141048 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CM3001DM2 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | ASUS |
| Screen size (inches) | 10 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | MEDIATEK |
| Serial# | T1NXLP02C141048 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CM3001DM2 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition











