
Asus Gl703ge Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | GL703GE |
| Serial# | J8NRCX04Z90535D |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Asus Gl703ge Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | GL703GE |
| Serial# | J8NRCX04Z90535D |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | GL703GE |
| Serial# | J8NRCX04Z90535D |
| Manufacturer | ASUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











