
Dell 15-3510 Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | 15-3510 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Dell 15-3510 Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | 15-3510 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | 15-3510 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |












