
Dell 15-3520 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 900 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-3520 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00Dell 15-3520 Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 900 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-3520 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15-3520 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












