
Dell D08s Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Black Desktop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Color | BLACK |
| Serial# | CN-04W34Y-70163-59F-01G8-A00 |
| Model Number | D08S |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Dell D08s Intel Core I5 - 4th Generation 8 Gb 500 Gb Black Desktop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Color | BLACK |
| Serial# | CN-04W34Y-70163-59F-01G8-A00 |
| Model Number | D08S |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 4th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| Color | BLACK |
| Serial# | CN-04W34Y-70163-59F-01G8-A00 |
| Model Number | D08S |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |












