
Dell Inspiron 15-3567 Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | INSPIRON 15-3567 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Serial# | 4XGGKJ2 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| OPTICAL DRIVE |
Original: $60.00
-65%$60.00
$21.00Dell Inspiron 15-3567 Intel Core I3 - 7th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | INSPIRON 15-3567 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Serial# | 4XGGKJ2 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| OPTICAL DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | INSPIRON 15-3567 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Serial# | 4XGGKJ2 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i3 - 7th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| 10 KEY |
| TOUCHSCREEN |
| OPTICAL DRIVE |












