
Dell Inspiron 153000 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | INSPIRON 153000 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | ST-HN7HYR3 |
| Color | GRAY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Dell Inspiron 153000 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | INSPIRON 153000 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | ST-HN7HYR3 |
| Color | GRAY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | INSPIRON 153000 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | ST-HN7HYR3 |
| Color | GRAY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












