
Dell Latitude 3189 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Model Number | LATITUDE 3189 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $88.99
-65%$88.99
$31.15Dell Latitude 3189 Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Model Number | LATITUDE 3189 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Model Number | LATITUDE 3189 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# |
Condition
Excellent, pre-owned condition












