Dell Latitude 3480 Intel Core I5 - 7th Generation 4 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 410BOFG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | LATITUDE 3480 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Dell Latitude 3480 Intel Core I5 - 7th Generation 4 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 410BOFG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | LATITUDE 3480 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 410BOFG |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | LATITUDE 3480 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












