
Dell Latitude 5310 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 7B361B3 |
| Model Number | LATITUDE 5310 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Dell Latitude 5310 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 7B361B3 |
| Model Number | LATITUDE 5310 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 7B361B3 |
| Model Number | LATITUDE 5310 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












