
Dell Latitude 5410 Intel Core I7 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 8WX6G78 |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Dell Latitude 5410 Intel Core I7 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 8WX6G78 |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 8WX6G78 |
| Model Number | LATITUDE 5410 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












