
Dell Latitude 5420 Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5420 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Serial# | 00330800000000AA783 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Dell Latitude 5420 Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5420 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Serial# | 00330800000000AA783 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5420 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Serial# | 00330800000000AA783 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |












