
Dell Latitude 5490 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Serial# | 31LK6S2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 5490 |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Dell Latitude 5490 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Serial# | 31LK6S2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 5490 |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 31LK6S2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | LATITUDE 5490 |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












