Dell Latitude 5520 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5520 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25Dell Latitude 5520 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5520 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | LATITUDE 5520 |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |












