
Dell Latitude 7490 Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | LATITUDE 7490 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 3T0M2X2 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00Dell Latitude 7490 Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | LATITUDE 7490 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 3T0M2X2 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | LATITUDE 7490 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | 3T0M2X2 |
| Manufacturer | DELL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |












