
Dell P104f Intel Core I9 - 11th Generation 16 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i9 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P104F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 14PKMG3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell P104f Intel Core I9 - 11th Generation 16 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i9 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P104F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 14PKMG3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | Intel Core i9 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P104F |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 14PKMG3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












