
Dell P108f Amd Ryzen 9 4 Gb 24 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | P108F |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $389.99
-65%$389.99
$136.50Dell P108f Amd Ryzen 9 4 Gb 24 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | P108F |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | P108F |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












