
Dell P136f Intel Core I7 - 12th Generation 64 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | P136F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 357953120429633 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Dell P136f Intel Core I7 - 12th Generation 64 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | P136F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 357953120429633 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | P136F |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 12 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | 357953120429633 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition












