
Dell P152g Qualcomm Snapdragon 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | P152G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 30207279279 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $70.00
-65%$70.00
$24.50Dell P152g Qualcomm Snapdragon 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | P152G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 30207279279 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | P152G |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | DELL |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 30207279279 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












