
Dell P26t Amd A4 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Model Number | P26T |
| Screen size (inches) | 9 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | P26T004 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Dell P26t Amd A4 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Model Number | P26T |
| Screen size (inches) | 9 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | P26T004 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | DELL |
| Charger | Charger |
| Model Number | P26T |
| Screen size (inches) | 9 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | P26T004 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












