
Dell P26t Intel Pentium 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P26T |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D1QV573 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Dell P26t Intel Pentium 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P26T |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D1QV573 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | P26T |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D1QV573 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition












